HACKED BY -==[ZeN^^]==-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HACKED BY -==[ZeN^^]==-
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи
Novosti
Admin: Forum je u izradi... =)
Partneri
Ostavite poruku vama dragoj osobi OVDE

Skinite prvi srpski Anti-Virus FireFile32 klikom na ovaj link..

Latest topics
» DA LI NEKO ZNA OVO DA HAKUJE?
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeThu Mar 13, 2014 10:52 pm by chagrine

» Diskusija o forumu
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeThu Mar 14, 2013 12:06 pm by Almadar

» Problem sa Turkojan-om
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 9:57 am by TiestoSerbia

» Pomoć početniku
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 5:52 pm by TiestoSerbia

» pomoc pomoc
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 2:09 pm by zunamare

» Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 10:06 am by $W@RRo&

» Pomagaj te
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeSun Jun 12, 2011 6:06 am by hackerrr

» Pozz Svima
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeSat Oct 23, 2010 12:05 pm by InfernalEver

» kako da hakujem
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:28 am by MIHAILO

sat

 

 Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred

Go down 
АуторПорука
$W@RRo&




Број порука : 1
Join date : 25.01.2012

Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Empty
ПорукаНаслов: Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred    Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred  Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 10:06 am

Ovako ljudi kao prvo pozdrav svima,
na ovaj sajt sam dosao da naucim da hakujem,
iskreno do sada sam izvodio nesto sto bi se moglo zvati "hackingom"
par puta mi je poslo za rukom da hakujem fb preko phishinga
i da ugasim komsiji komp preko cmd-a zato sto on od mene krade net pa tako mu uhvatim ip Very Happy.Nego kao sto rekoh nov sam,nemam neko znanje o hakovanju ali sa zeljan da ucim tako da ako bi neko zeleo da postavi neki post za mene bio bih vam zahvalan..
P.S.-post o tome kako poceti sa hakovanjem sta prvo uraditi i nauciti..Wink
Назад на врх Go down
 
Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
HACKED BY -==[ZeN^^]==- :: HACKED BY -==[ZeN^^]==- :: HACKED BY -==[ZeN^^]==--
Скочи на: