HACKED BY -==[ZeN^^]==-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HACKED BY -==[ZeN^^]==-
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи
Novosti
Admin: Forum je u izradi... =)
Partneri
Ostavite poruku vama dragoj osobi OVDE

Skinite prvi srpski Anti-Virus FireFile32 klikom na ovaj link..

Latest topics
» DA LI NEKO ZNA OVO DA HAKUJE?
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeThu Mar 13, 2014 10:52 pm by chagrine

» Diskusija o forumu
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeThu Mar 14, 2013 12:06 pm by Almadar

» Problem sa Turkojan-om
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeTue Nov 27, 2012 9:57 am by TiestoSerbia

» Pomoć početniku
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 5:52 pm by TiestoSerbia

» pomoc pomoc
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 2:09 pm by zunamare

» Nadam se da tema nece biti izbrisana,hvala unapred
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeWed Jan 25, 2012 10:06 am by $W@RRo&

» Pomagaj te
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeSun Jun 12, 2011 6:06 am by hackerrr

» Pozz Svima
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeSat Oct 23, 2010 12:05 pm by InfernalEver

» kako da hakujem
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 2:28 am by MIHAILO

sat

 

 Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO!

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin



Број порука : 9
Join date : 13.02.2010

Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Empty
ПорукаНаслов: Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO!   Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO! Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 2:19 pm

Pozdrav ljudi

http://rapidshare.com/files/266250025/The_Mystery_Steam_Game_Unlocker.rar.html

VAZNO : OVAJ UNLOCKER CE VAM VAS ANTIVIRUS DETEKTOVATI KAO VIRUS TO JE ZATO STO JE OVO PRAVI HACK ZA STEAM I TO JE NORMALNO DA VAM DETEKTUJE JER SAM SKUPLJAO INFORMACIJE IZ PROGRAMA "Steam" A ON IMA NEKU ZASTITU AKO SE IZMENI PREDSTAVLJA SE KAO VIRUS, A NIJE VIRUS...

Imate readme ali ovde cu vam objasniti nesto sto nije najavljeno u readme a i dacu kratak tutorial na srpskom

Udjite u The Mystery Steam Game Unlocker v1.5
Izaberite 2 igre ali pazite ako izaberete vise ne znam tacno ko da li sajt ili kako nzm ali znam da necete vise moci taj program da koristite! (kad dodate 2 igre moracete da sacekate nedelju dana da biste opet mogli jer ce vas detektovati steam...)

Posle toga unesite Steam Username (nisam lamer neki ne brinite ne trazim ja vas password...)

Posle toga ako vam izadje poruka koja pocinje sa Done i posle ima necega dole... onda congradulations

E sada vazan deo... nista niste uradili ako ne pokrenete The Mystery Steam Game Unlocker v1.0
On nije kao ovaj program on vam ne otvara windowe on "pogadja steam tamo gde boli" to jest' preko jedne rupe u njihovom sistemu uzima igrice dok steamov sigurnosni sistem detektuje to kao legalna operacija.

P.S. Program sam ja napravio ali ideja mi je dosla kad sam na nekom hack forumu video da neko trazi neki unlocker koji steam detektuje kao legalno prebacivanje igri! Naravno niko ga nije imao ali sada je to moguce cak i za download!

Zabavljajte se uz vase nove igre
Назад на врх Go down
http://srbija-piraterija.forumotion.net
 
Hakujte steam i uzmite 2 igre BESPLATNO!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
HACKED BY -==[ZeN^^]==- :: HACKED BY -==[ZeN^^]==- :: HACKED BY -==[ZeN^^]==--
Скочи на: